Голова дбає про комфорт жителів громади

Дата: 16.09.2021 17:01

Фото без описуВідсутність зручного та сучасного для відвідувачів приміщення РАЦСу свідчить про потребу у новому та естетично привабливому приміщенні.

Саме на це звернув свою увагу Згурівський селищний голова Василь Цвик.

Як відомо послуги відділу реєстрації актів цивільного стану є одними з найактуальніших для жителів громади.

Емоційні та важливі події життя так чи інакше пов’язані з РАЦСом. Зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, пошуки даних в архівах, а також видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас усіх.

Голова дбає про комфорт жителів громади та завжди йде назустріч тим, хто прагне зробити життя її мешканців комфортнішим.

Після спілкування з працівниками місцевого відділу РАЦСу, пошуку відповідного приміщення, зупинилися на колишніх кабінетах Згурівської районної ради, де є більш сучасний ремонт, а розташування та розмір кімнат дозволяє облаштувати і гарний зал для урочистих подій.

Сподіваємося, що найближчим часом реєструвати життєві події стане приємніше, зручніше і комфортніше, а радісних приводів для візиту до відділу РАЦСу буде якомога більше.