Відбувся особистий виїзний прийом громадян, який провів в.о голови Броварської РДА Павло Проскочило

Дата: 08.09.2021 15:36

Фото без описуУчасть у засіданні взяли голова громади Василь Цвик, секретар ради Ігор Феник, начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, фахівці Згурівської селищної ради і Броварської РДА.

Робоча зустріч розпочалась з приємних подій - нагороджень.

Павло Проскочило вручив Василю Цвику Медаль до тридцятиріччя Незалежності України.

Грамотами Броварської РДА нагороджені працівники культури: Ірина Льодін, Павло Стукало, Галина Костюк і працівники ТДВ "Яготинський маслозавод" "Яготинське для дітей": Марина Анатієнко, Тетяна Мирна та Юрій Целуйко.

На прийомі були обговорені наступні питання:

• Вакцинація
  • Територіальна оборона
  • Функціонування приміщення колишньої райдержадміністрації по вул. Українська 19
  • Хід ремонтних робіт в дитячому садку в рамках "Великого Будівництва"

На прийом звернулась заступник директора Згурівської районної філії КОЦЗ Валентина Батаченко з питання відтермінування строку для добровільного повернення коштів Броварської РДА Фонду, яка виникла за рішенням суду.

Фахівці Броварської РДА разом з керівництвом Згурівської громади побували в недобудованому дитсадочку та в медичних установах, особисто поспілкувавшись з працівниками та оглянувши об'єкти будівництва.