Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку під керівництвом голови комісії Сергія Твердохліба

Дата: 17.08.2021 14:48

Фото без описуУ ході підготовки до чергової 11 сесії Згурівської селищної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку під керівництвом голови комісії Сергія Твердохліба.

Участь у роботі комісії взяли: секретар ради Ігор Феник, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Кам'янецька, працівники виконавчих органів ради.

До порядку денного засідання внесли 5 питань:

• Про внесення змін до Програми «Шкільне харчування» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії селищної ради.
  • Про затвердження Програми «Екологічна Згурівщина».
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2020 №43-02-VІІІ „Про бюджет Згурівської селищної територіальної громади на 2021 рік ”
  • Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Згурівської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки.
  • Про визначення закладів соціальної інфраструктури, які будуть підключені до широкосмугового інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій у рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» (далі — Інтернет-субвенція).

Чергове засідання бюджетної комісії пройшло в конструктивному режимі, усі питання порядку денного рекомендовані до розгляду на засіданні сесії, яке відбудеться 20 серпня о 8.00 год.