Про організацію в Згурівській громаді Екофестивалю йшлося під час зустрічі у селищного голови

Дата: 16.07.2021 13:53

Фото без описуСьогодні, 16 липня, відбулася робоча зустріч селищного голови Василя Цвика з новопризначеним в.о. виконавчого директора ТОВ МХП-Агро-С Анатолієм Січкарем та регіональним менеджером Благодійний фонд "МХП-Громаді" Юлією Дробот.

Під час конструктивної розмови обговорено питання проведення в Згурівській громаді Екофестивалю, спрямованого на поліпшення екологічного стану довкілля, підвищення рівня екологічної свідомості громадян, готовності включатися до вирішення екологічних проблем.

Зокрема, сьогодні мова йшла про місце та дату проведення заходу.

Попередньо визначено три населених пункти, де пройде фестиваль – села Нова Олександрівка, Усівка, Войтове, орієнтовна дата проведення – середина серпня.

Учасники зустрічі поділилися своїми ідеями та баченням заходів в рамках проведення фестивалю.

Мета фестивалю – популяризувати екологічний спосіб життя в громаді, наше суспільство до цього готове потрібен лише драйвер для таких ініціатив!