Громади "ЗА МАЙБУТНЄ"

Дата: 26.05.2021 17:00

Даний захід пройшов за участю Згурівського селищного голови Цвика Василя Віктровича за участю працівників відповідних напрямків виконавчого комітету Згурівської селищної ради.

"Громади "ЗА МАЙБУТНЄ" - всеукраїнський проєкт, направлений на формування підходу до управління та впровадження якісного менеджменту за різними напрямками.

В рамках проєкту Департамент регіонального розвитку ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" взаємодіє і співпрацює з громадами, містами та областями задля підвищення їх інституційної спроможності і привабливості!

- Я хочу, щоб Згурівська громада розвивалася, наше завдання - залучити якомога більше людей до активності та зробити нашу громаду сучасною та комфортною, - зазначив селищний голова Василь Цвик.