Дві сторони однієї медалі

Дата: 09.04.2021 16:12

Фото без описуКоманда Згурівської громади активізувалась в напрямку благоустрою. Працівники комунального підприємства в турбо режимі працюють над прибиранням, розчисткою чагарників, вивозу сміття. Словом, все робиться для того, щоб наша громада мала привабливий вигляд. Погодьтеся, що жити та працювати в чистому та облогородженому селі чи селищі хоче кожен з нас.

Та, щоправда, не кожен готовий працювати в цьому напрямку.

Згурівський дендропарк може стати серцем розвитку громади. Нібито всі це розуміють, але не всі над цим працюють.

Картина, яку ми бачимо (на фото) бентежить. Жителі Згурівки та гості селища не хочуть прибирати після себе. Як наслідок - таке жахіття. Через низький рівень культури окремих жителів і маємо таку проблему.

Парк після таких поседеньок перетворюється не на затишне місце, а швидше навпаки - на занехаєний куточок громади.

- І це наша біда! Шкода, що насмітити можуть, а от прибрати! Тому, перш, ніж кинути папірець чи інший непотріб собі ж під ноги, варто пам'ятати, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять, - говорить Василь Цвик.