Відбулося навчання зі старостами та діловодами

Дата: 21.01.2021 13:04

Фото без опису21 січня під керівництвом секретаря Згурівської селищної ради Ігоря Феника відбулося навчання для старост та діловодів населених пунктів громади.

Участь у навчанні взяли керівники окремих організацій та установ громади. Ряд важливих питань для забезпечення діяльності старост в населених пунктах було розглянуто під час навчання.

Зокрема, державний нотаріус Олена Саркісян докладно зупинилася на послідовності дій при вчиненні старостами нотаріальних дій, а саме: посвідчення заповітів, завірення підписів, копій документів, довіреностей.

Питання оформлення земельних ділянок та новини в земельному законодавстві обговорили з Людмилою Литовкою, начальником районного відділу Держгеокадастру.

Начальник відділу пробації Людмила Пісковець розповіла присутнім про порядок виконання громадських робіт на території населених пунктів засудженими та окремі питання співпраці старост з органами пробації. Начальник відділу міграційної служби Тетяна Вовк довела до відома присутніх порядок видачі паспортів громадянина України, строки їх видачі, реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації, а також питання звітування до міграційної служби.

Керуюча справами виконавчого комітету Катерина Набіуліна обговорила з учасниками навчання ряд організаційних питань.

Зустріч відбулася у формі активного діалогу, присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання.