Згурівський селищний голова з робочим візитом відвідав Лизогубовослобідський НВК

Дата: 19.01.2021 17:02

Фото без опису19 січня Згурівський селищний голова Василь Цвик з робочим візитом відвідав Лизогубовослобідський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

У ході робочої поїздки очільник громади обговорив з директором навчального закладу Наталією Бакум стан матеріально-технічного забезпечення закладу, перспективи його функціонування та розвитку. Зупинилися на проблемних питаннях, які виникають у роботі закладу, пріоритетних завданнях на найближчий час, зокрема, оптимізація навчальних закладів громади.

Згідно мережі класів загальноосвітніх навчальних закладів Лизогубовослобідським НВК організовано навчання для 142 школярів та перебування 25 дошкільнят, наповнюваність класів становить 12,9%.

Директор закладу провела для очільника громади екскурсію школою, під час якої оглянули навчальні та комп’ютерний класи, бібліотеку, спортивний зал, перевірили стан шкільної їдальні, поспілкувалися з працівниками закладу.

По закінченню робочої поїздки Василь Вікторович зазначив, що необхідно виконати чимало завдань щодо покращення роботи навчальних закладів. В кожному із них необхідно створити сучасні умови для виховання підростаючого покоління та здобуття якісноі? освіти.