A A A K K K
для людей із порушенням зору
Згурівська громада
Згурівська селищна рада Броварського району Київської області

Персональний склад виконавчого комітету Згурівської селищної ради

Голова  виконавчого комітету: 

ЦВИК Василь Вікторович –  Згурівський  селищний  голова

 

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету:

ВДОВІЧЕНКО Ольга Миколаївна

 

Члени виконавчого комітету:

ФЕНИК Ігор Віталійович – секретар Згурівської селищної ради

КАМ'ЯНЕЦЬКА Наталія Володимирівна - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ХОМЕНКО Валентина Григорівна – директор Згурівської районної філії Київського обласного центру зайнятості

ЦАХ Іван Андрійович – підприємець

КУЗЬМЕНКО Євген Сергійович – підприємець

ДУДКА Олександр Васильович – підприємець

ШАПОВАЛ Катерина Володимирівна – голова ФГ

ІВЧЕНКО Сергій Володимирович – голова ФГ

КРУК Володимир Гнатович – голова ФГ

ЗОЛОТОВЕРХИЙ Сергій Васильович – підприємець

ВАЩЕНКО Валентин Юрійович - начальник Згурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини

СКОПЕНКО Юрій Васильович – учитель Новоолександрівського НВК

Старости:

ТАРАСЕНКО Наталія Олексіївна - Аркадіївський старостинський округ (с. Аркадіївка, с. Терлещина) 

ТЕСЛЮК Микола Володимирович - Безуглівський старостинський округ (с. Безуглівка, с. Свобода, с. Шевченкове, с. Майське)

БЕНЕДИК Оксана Миколаївна - Великокрупільський старостинський округ (с. Великий Крупіль, с. Малий Крупіль)

ШОВКУН Тетяну Олександрівну - Вознесенський старостинський округ (с. Вознесенське, с. Вишневе, с. Гречана Гребля, с. Нова Оржиця, с. Зелене)

КОЛОДІЙ Сергій Борисович - Войтівський старостинський округ (с. Войтове, с. Софіївка)

САУХ Вадим Анатолійович - Жуківський старостинський округ (с. Жуківка, с. Мала Березанка, с. Мала Супоївка, с. Левченкове)

РЯБОКРИС Станіслав Миколайович - Красненський старостинський округ (с. Красне, с. Олександринівка, с. Олексіївка)

МОСІНА Ірина Володимирівна - Лизогубовослобідський старостинський округ (с. Лизогубова Слобода, с. Володимирське)

ГУМЕНЮК Валентина Анатоліївна - Любомирівський старостинський округ (с. Любомирівка, с. Горбачівка, с.Пайки)

КОЗАЧЕНКО Олександр Васильович - Новоолександрівський старостинський округ (с. Нова Олександрівка, с. Старе)

ТИМЧЕНКО Володимир Іванович - Пасківщинський старостинський округ (с. Пасківщина)

КОВАЛЬ Любов Сергіївна - Старооржицький старостинський округ (с. Стара Оржиця)

АНДРУША Олена Михайлівна - Середівський старостинський округ (с. Середівка)

ВОЛОЧНЮК Валентин Якович - Турівський старостинський округ (с. Турівка, с. Іллінське, с. Полковниче, с. Урсалівка)

ДАВИДОВ Юрій Геннадійович - Усівський старостинський округ (с. Усівка)

ЛАВРИШ Наталія Василівна - Черевківський старостинський округ (с. Черевки, с. Вільне)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь