Останнього весняного дня Згурівська громада зустріла на щиті свого Героя Cергія Мартиненка

Дата: 31.05.2024 15:10

Фото без описуОстаннього весняного дня Згурівська громада зустріла на щиті свого Героя - жителя села Любомирівка, Мартиненка Сергія Андрійовича.

Навколішки, в руках прапори, дороги встелені квітами – так земляки провели вірного захисника країни в останній земний шлях.

Пекучий біль і гіркий смуток знову нагадують нам про жорстоку війну, яка забирає найкращих.

Для всіх нас Сергій Мартиненко буде прикладом мужності та гідним оборонцем нашої держави.

Ціна свободи українського народу надзвичайно висока й страшна.

Ми маємо завжди пам’ятати яку ціну ми платимо за право бути вільними українцями в своїй Україні.

Наш Герой нині серед Війська Господнього, охороняє рідних та Україну з Небес. Вічна пам'ять його душі! Вічна слава його подвигу в ім'я Батьківщини!

🇺🇦Слава Україні!

Героям слава!