Розширена нараді Київської ОДА з питань організації та проведення обласних та всеукраїнських спортивно-масових заходів в умовах воєнного стану

Дата: 13.10.2023 15:00

Завідувач сектору молоді і спорту Згурівської селищної ради Олександр Івченко взяв участь у розширеній нараді Київської обласної державної адміністрації з питань організації та проведення обласних та всеукраїнських спортивно-масових заходів в умовах воєнного стану під головуванням заступника голови КОДА Михайла Ємця.

Основними питання наради були:

дотримання заходів безпеки під час підготовки та проведення спортивних заходів, реалізація на території області соціального проекту "Активні парки-локації Здорової України", реалізація проекту "Учнівська ліга-здорова Україна".

Також обговорили роль і стан спортивної медицини в реабілітації спортсменів Київщини.