Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 02.08.2023 10:57

Фото без описуПід головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Кам’янецької відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

До порядку денного засідання комісії було винесено питання:

- про надання дозволу на вчинення правочину відчуження (дарування) житлового будинку на користь малолітньої дитини;

- про доцільність позбавлення батьківських прав матері щодо малолітніх дітей;

- про направлення малолітніх дітей, які мають статус дитини, позбавленої батьківського піклування, до державного закладу на повне державне утримання.

Члени комісії розглянули всі документи, заслухали інформації начальника служби у справах дітей та сім’ї по кожному питанню.

Керуючись чинним законодавством, враховуючи права та інтереси малолітніх дітей, члени комісії прийняли відповідні рішення.

Службі у справах дітей та сім’ї селищної ради доручено підготувати проєкти рішень та висновок на розгляд виконавчого комітету Згурівської селищної ради.