Шановні жителі та гості Згурівської громади!

Дата: 14.10.2022 07:30

Фото без опису14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Ці свята співпали з 233 днем повномасштабної війни росії проти України. Як бачимо, свята й радісні події ходять поруч із моторошною та страшною війною.

Шановні захисники України!

Ви щодня доводите, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Сердечно вітаю всіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Саме це свято вважалося найбільшим святом серед запорізьких козаків. У сьогоднішніх тяжких для українського народу обставинах, ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців!

Коротко про життя громади сьогодні!

У нашій ТГ відносно все спокійно та контрольовано.

Селищна рада і заклади соціальної сфери працюють у дистанційному режимі. Та попри це, є чергові фахівці з кожного напрямку, які вас проконсультують, допоможуть у вирішенні того чи іншого питання.

У зв'язку зі складною ситуацією в Україні та на Київщині, з 10 жовтня в освітніх закладах нашої громади впроваджене дистанційне навчання.

За звичним графіком функціонує Згурівська лікарня, де надаються всі необхідні медичні послуги.

Комунальники, в свою чергу, працюють в посиленому режимі, дбаючи про комфорт, затишок та чистоту на території Згурівської громади.

У повному обсязі забезпечені хлібом, молочними продуктами, м'ясом та іншими продуктами харчування. Магазини працюють у звичному режимі. На сьогодні є пальне на 4 автозаправних станціях.

Варто зазначити, що транспортне сполучення зі столицею не припинене. Їздять маршрутки до Києва та сусідніх громад. Курсує і кільцевий автобус.

Дякую керівникам сільгосппідприємств, підприємцям громади, волонтерам, усім тим, хто своїми справами наближає ПЕРЕМОГУ!

Всіх вас націлюю на співпрацю, розуміння та взаємопідтримку, адже в єдності наша сила.

Закликаю всіх неухильно дотримуватись вимог воєнного часу, правил світломаскування, не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Бережіть власне здоров‘я і життя та не покидайте укриття під час тривоги.

Будьте відповідальними, адже від цього залежить наша з вами безпека.

Будьмо єдині і ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!