Відбулося навчання для діловодів старостинських округів громади щодо роботи в системі електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ)

Дата: 20.09.2022 14:05

Фото без описуСьогодні в Згурівській селищній раді відбулося навчання для діловодів старостинских округів громади щодо роботи в системі електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

Навчання провели секретар ради Ігор Феник та керуюча справами (секретар) виконкому Ольга Вдовіченко, які наочно продемонстрували роботу в системі на конкретних прикладах, розповіли про особливості оформлення документів, найбільш поширені помилки та проблемні питання, що виникають в процесі роботи та відповіли на усі запитання, що виникли під час навчання.

Семінар був пізнавальним та інформаційно насиченим для учасників.