Плановий виїзд в села Лизогубова Слобода, Нова Оржиця, Любомирівка

Дата: 15.08.2022 18:30

Фото без описуСьогодні працівниками служби у справах дітей та сім’ї, центру надання соціальних послуг здійснено плановий виїзд в села Лизогубова Слобода, Нова Оржиця, Любомирівка, під час якого вивчено умови проживання багатодітніх сімей, виконання батьками батьківських обов’язків.

Під час виїзду обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, забезпеченість дітей одягом, взуттям, продуктами харчування, належним чином облаштованим місцем для відпочинку.

Також за повідоменням старости здійснено екстренний виїзд в с. Середівка, у ході якого встановлено, що мати дворічної дитини з ознаками алкогольного спяніння, не забезпечує безпеку життю та здоров’ю сину. На горе-матір працівниками поліції складено протокол, службою у справах дітей та сім’ї - акт проведення оцінки рівня безпеки дитини.

За результатами виїзду дитина тимчасово влаштована в сім’ю родичів до вирішення подальшої її долі.

Для захисту прав малолітньої дитини службою будуть здійснені всі заходи відповідно до чинного законодавства