Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Дата: 17.01.2022 16:20

17 січня в Згурівській селищній раді під керівництвом в.о.голови Ігоря Феника відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації: «Детальний план території земельних ділянок кадастрові номери 3221955100:05:007:0086 та 3221955100:05:007:0076, з прилеглою територією орієнтовною площею 0,700 га щодо розміщення автомобільної заправної станції в адміністративних межах смт Згурівка Броварського району Київської області».

Слухання були відкриті. Оголошення про проведення заходу попередньо було розміщено в місцевій газеті «Панорама» від 17 грудня 2021 року № 50 та на офіційному вебсайті громади в розділі "Містобудування та архітектура".

Розробником документації є ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН».

Предстаник цієї організації провела презентацію розробленого проєкту та відповіла на питання представникам громадських організацій, громадянам і посадовим особам.

Пропозиції та зауваження щодо проекту будуть опрацьовані протягом місяця.