ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ НА ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Дата: 18.01.2022 13:57

Фото без описуУ Київській області з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 року скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З урахуванням вище зазначеного та п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 247 «Про особливості надання житлової субсидії» розрахунок житлової субсидії з січня 2022 року буде проводитися без збільшення 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату централізованого постачання холодної води, водовідведення, електроенергії та природного газу для приготування їжі і підігріву води , що встановлені підпунктами 2-6 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Зважаючи на ці зміни, жителі громади в січні 2022 року отримають субсидію на житлово – комунальні послуги в грошовій формі у зменшеному розмірі.