УВАГА!!! Вакансія! Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях

Дата: 08.11.2021 15:49

Головний спеціаліст відділу супроводження договорів оренди Управління орендних відносин

• Головний спеціаліст відділу укладання договорів оренди Управління орендних відносин

ОСВІТА: молодший бакалавр;  бакалавр;   магістр.

Спеціальність – не має значення, роботодавець готовий навчити та перенавчити, надати всі кваліфікаційні навички по роботі.

ДОСВІД РОБОТИ: Не обов’язково

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ:

• Підготовка додаткових договорів щодо внесення змін, доповнень та продовження договорів оренди.
  • Участь у здійсненні контролю за використанням цілісних (єдиних) майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів та державного нерухомого майна (у тому числі того, що не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, утворених у процесі приватизації (корпоратизації), та знаходиться на їх балансах), орендованих за договорами оренди, укладених Регіональним відділенням, та за виконанням умов цих договорів.
  • Участь у здійсненні контролю за поверненням цілісних (єдиних) майнових комплексів державних підприємств;
  • Здійснення заходів щодо надання висновків про погодження здійснення орендарями невід’ємних поліпшень орендованого майна.
  • Здійснення контролю за надходженням до Державного бюджету України коштів за оренду державного майна по договорах оренди.

ГРАФІК РОБОТИ:  5/2 (Пн.-Чт 9:00 -18:00, Птн. до 17:45)

МІСЦЕ РОБОТИ: Київ, 03039, проспект Голосіївський, 50

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ:  Державна служба.

Працевлаштування відбувається через конкурсний відбір згідно положення Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) та надання сертифікату «Про знання української мови» відповідно до Постанови КМУ (зі змінами) від 14 квітня 2021 р. № 409 ст. 9.

РІВЕНЬ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ: 8800,00  (премії та надбавки надаються за рахунок економії фонду заробітної плати). Основна – 5500 грн.

ВІК та СТАТЬ:  Не має значення

За додатковою  інформацією звертатися  до

Згурівської районної філії КОЦЗ

Адреса філії:
07601, Київська область, смт Згурівка, вул.Київська 12,

контактний телефон (04570)5-08-36, 5-10-28, 5-17-35.