До уваги мешканців Броварського району!

Дата: 02.11.2021 15:02

У зв’язку з встановленням на території району «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою запобігання поширення небезпечної хвороби та уникнення скупчень людей, розпорядженням виконувача обов’язків Броварської райдержадміністрації ТИМЧАСОВО призупинено здійснення особистих виїзних прийомів громадян у громадах Броварського району!

Особистий прийом виконувачем обов’язків голови адміністрації здійснюватиметься за попереднім записом за телефоном: 04594 65585 (відділ юридичного забезпечення та роботи із зверненнями громадян).

Для реалізації права громадян на звернення до органів державної  влади доступні такі способи звернень:

Письмове звернення:

1. Направити поштою на адресу: Броварська районна державна адміністрація, вул. Гагаріна, 15, м. Бровари, 07400.
  2. Залишити у скриньці для звернень Броварської райдержадміністрації, яка розміщена з боку центрального входу до адміністративної будівлі за адресою: вул. Гагаріна, 15, м. Бровари
  3. Надіслати на електронну адресу zvernennya_brda@ukr.net
  4. Заповнити форму для звернення на сайті https://brovary-rda.gov.ua/
  5. Звернутися через сторінку Броварської райдержадміністрації у соцмережі фейсбук.

Усне звернення Ви можете залишити за телефоном «гарячої» лінії для звернень за номером 04594 65585.

З повагою, відділ юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян