Систематизувати роботу в напрямку організації харчування дітей

Дата: 03.09.2021 17:00

Це і було основним питанням інструктивно-методичної наради, яку провели начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, начальник відділу освіти Сергій Олійник, спеціалісти відділу освіти Олександр Німенко, Тамара Летяк та бухгалтер Галина Явтушенко.

Навчання було проведено для директорів навчальних закладів, медичних сестер, комірників та кухарів харчоблоків.

Потреба в проведенні такого засідання вагома. Час диктує нові правила та норми.Цього року є багато нововведень:

• Одне меню на всіх
  • Централізоване постачання продуктів харчування
  • Нові страви в дитячому раціоні

Під час робочої наради Сніжана Авраменко наголосила на тому, що селищний голова Василь Цвик дбає про якість харчування та особисто корегує роботу в цьому напрямку.

Сніжана Миколаївна ознайомила присутніх з вимогами до ведення документації з питань організації харчування дітей в закладах освіти, про якість виконання посадових обов’язків кожного, хто має до цього відношення

Враховуючи те, що нарада була проведена в формі діалогу - спільно було розглянуте та відкореговане перспективне меню на найближчий час.

Була надана бухгалтерська консультативна допомога.

Серед розглянутих питань:

• Розробка технологічних карток
  • Потреба кожного навчального закладу в технологічному обладнанні
  • Комунікативні відносини працівників їдалень з класними керівниками та вихователями.
  • Вимоги до харчування та нормативно-правова база.

Керівникам закладів освіти громади були надані рекомендації, дані чіткі доручення та озвучені терміни виконання.

Задля якісного харчування дітей потрібно вдосконалюватись кожному, аби йти в ногу з часом та смачно нагодувати дітей нашої громади.