Представили колективу школи нового директора Усівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Дата: 27.08.2021 14:54

Сьогодні, 27 серпня, начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко та начальник відділу освіти Сергій Олійник представили колективу школи нового директора Усівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Луневську - Остапенко Людмилу Миколаївну.

Присутні гості висловили вдячність попередньому директору школи Ользі Вірич за 23 роки сумлінної праці в Усівському НВК.

Наказ про призначення Людмили Миколаївни на посаду директора зачитав Сергій Олійник. Згідно контракту директор на посаду призначається терміном на 2 роки.

Присутні привітали новопризначеного директора, вручили квіти та побажали їй успішної роботи у якості керівника навчального закладу.

У свою чергу новообраний директор подякувала всім за довіру та підтримку і висловила сподівання щодо співпраці з колективом.

Під кінець зустрічі присутні поспілкувались з колективом школи та відповіли на поставлені запитання.