ОГОЛОШЕННЯ! До уваги мешканців Згурівської громади!

Дата: 18.06.2021 15:28

Розпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації «Детального плану території на земельну ділянку, площею 10,8418 га (кадастровий номер 3221955100:06:009:0001) для будівництва сміттєсортувального комплексу в адміністративних межах смт Згурівка Броварського району Київської області», які триватимуть з 18.06.2021 р. по 18.07.2021 р. за адресою: 07601,
Київська область, смт Згурівка, вул. Українська, буд. 10. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі Рішення Згурівської селищної ради Броварського району Київської області від 01.06.2021 № 562-08-VIII.

Детальніша інформація надається у приміщенні Згурівської селищної ради.

За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний: начальник відділу-головний архітектор містобудування та архітектури Згурівської селищної ради Броварського району Київської області Козаченко Тетяна Петрівна.